Wojewódzki Konkurs Ekologiczny "Dbam o środowisko w łódzkiem"

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Wojciech Giermaziak klasa 8 otrzymał wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „Dbam o środowisko w łódzkiem”. Tematem pracy było wykonanie kartki z kalendarza pn. „Dzień Czystego Powietrza”. Łącznie wpłynęło 779 prac w trzech kategoriach wiekowych. Prace zostały wykonane przez uczniów ze 159 szkół znajdujących się na terenie województwa łódzkiego. Uroczyste rozdanie nagród nastąpiło w dniu 14 listopada, kiedy to właśnie obchodzony jest Dzień Czystego Powietrza. Wojtek nie tylko otrzymał zasłużony upominek, ale dzięki jego udziałowi w konkursie także szkoła otrzymała pomoce dydaktyczne, które z pewnością umożliwią lepsze i efektywniejsze poznawanie zjawisk i praw przyrody. Serdecznie gratulujemy Wojtkowi, a pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.