Dzień Kostki Rubika

Mamy Mistrzów Szkoły w Giecznie w układaniu kostki Rubika

W dniu dzisiejszym odbyły się szkolne zawody w układaniu kostki Rubika w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-IV i V-VIII.
Ostatecznie do turnieju przystąpiło łącznie 13 odważnych uczniów, którzy musieli stanąć na wprost swoich kolegów i wykazać się skupieniem, zręcznością i dobrą pamięcią.
W kategorii kl. I-IV bezapelacyjnie wygrał Jakub Jędrzejczak z kl. II, który jednocześnie ułożył kostkę w najkrótszym czasie ze wszystkich uczestników turnieju.
Kl. I-IV
1 miejsce - Jakub Jędrzejczak z kl. II z czasem 01:05
2 miejsce - Jakub Wiśniewski z kl. IV z czasem 03:35
3 miejsce - Roksana Barylska z kl. IV, wygrała ostatecznie po dogrywce z Jakubem Michalskim z kl. III.
Kl. V-VIII
1 miejsce - Bartłomiej Kociszewski z kl. VIII B z czasem 01:14
2 miejsce - Michał Michalski z kl. V z czasem 01:15
3 miejsce - Szymon Kuciński z kl. VII z czasem 01:23
Gratulujemy wygranym oraz pozostałym uczniom, którzy w ostatnim miesiącu nauczyli się rozwiązywać klasyczną kostkę Rubika i zapraszamy do udziału w turnieju w następnym roku.
Do turnieju przygotowywali uczniów pani Wioletta Widawska, pani Wioletta Olczak oraz pan Michał Chajdys.
Po zakończeniu zmagań z kostką, z okazji Dnia Czekolady, uczniowie otrzymali kubek gorącej czekolady, na którą zaprosił wszystkich Samorząd Uczniowski.
Serdecznie dziękujemy !!!
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tabela