Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Głównym celem programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.
Dzień Języków Obcych w naszej szkole to doskonała okazja do nauki i zabawy. W tym roku uczniowie przygotowywali stoiska tematyczne dotyczące różnych państw świata, a także odpowiadali na pytania turystyczno-geograficzne. Organizacją wydarzenia zajęła się klasa VIIIa pod opieką Pani Jolanty Sochali – nauczyciela języka angielskiego. Dowodem na dobrą zabawę są zdjęcia i film wykonane aparatem fotograficznym oraz kamerą zakupioną w ramach projektu „Laboratoria przyszłości” współfinansowanego ze środków Funduszu Przeciwdziałania Covid-19.