Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Osiągnięcia

Osiągnięcia

Osiągnięcia 2014/2015

 


Osiągnięcia uczniów kl III SP

 

21 maja br. w Szkole Podstawowej w Białej odbył się konkurs ortograficzny pn. „I Ty możesz zostać mistrzem ortografii” dla uczniów klas III szkół podstawowych powiatu zgierskiego. Naszą klasę reprezentowali Izabela Woźniak oraz Krystian Szczepaniak. Konkurs składał się z dwóch części: dyktanda oraz testu ortograficznego. Iza zajęła III m-ce, otrzymała dyplom i nagrodę książkową.

 

Siedmioro uczniów klasy III wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczo- Ekologicznym, który odbył się 29 kwietnia br. Miło nam donieść, że aż pięcioro spośród nich zostało laureatami konkursu:

  • Izabela Woźniak zajęła I miejsce (otrzymała grawerowany dyplom laureata oraz nagrodę książkową),
  • Amelia Marciniak i Krystian Szczepaniak zajęli III miejsce (oboje otrzymali dyplomy i nagrody książkowe),
  • Małgorzata Szarek i Wojciech Trzmielak zajęli V miejsce (oboje otrzymali dyplomy i nagrody książkowe),
  • Jakub Ruciński zdobył miejsce VII (otrzymał dyplom wyróżnienia),
  • Kamil Szczepaniak zdobył miejsce IX (on również otrzymał dyplom wyróżnienia).

 

W  XI Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym pt. „Znamy nasze lektury” dla uczniów klas II i III szkół podstawowych, który odbył się 27 maja 2015 r. w ZSG w Giecznie, naszą klasę reprezentowały uczennice: Małgosia Szarek i Iza Woźniak.

W konkursie należało wykazać się znajomością następujących lektur: „Puc, Bursztyn i goście”, „Karolcia” oraz „Anaruk, chłopiec z Grenlandii”. Nasze uczennice okazały się najlepsze spośród wszystkich dwuosobowych drużyn klas trzecich, zdobywając zaszczytne I miejsce.

 

Leśnictwo Miejskie w Zarządzie Zieleni Miejskiej w Łodzi  zorganizowało konkurs plastyczny pt.: „Mieszkańcy lasu” skierowany do dzieci uczęszczających do przedszkoli, dla uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz uczniów klas starszych. Zgodnie z regulaminem prace powinny być związane ze światem przyrody Lasu Łagiewnickiego. Technika wykonania dla II kategorii konkursowej była dowolna, a do każdej pracy należało dołączyć samodzielne i odręcznie wykonany opis bohatera swojej pracy lub opis przyrodniczy. Z naszej klasy na konkurs wysłane zostały 2 prace autorstwa: Małgosi  Szarek oraz Wojtka Trzmielaka. Miło nam poinformować, że praca naszego ucznia Wojtka Trzmielaka została wyróżniona przez jury konkursu!Konkurs ortograficzno-gramatyczny


Dnia 29 maja 2015 r. uczniowie klas I-III szkoły podstawowej uczestniczyli w XV gminnym konkursie ortograficzno-gramatycznym pn. „Każdy potrafi być mistrzem ortografii”, zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Szczawinie. Klasę I reprezentowały uczennice: Nikola Mrozińska i Amelia Wieteska (III miejsce), klasę II reprezentowali uczniowie: Konstancja Kula (I miejsce) i Szymon Jagiełło, a reprezentantami naszej szkoły w kategorii klas III byli: Izabela Woźniak (I miejsce) i Krystian Szczepaniak (II miejsce). Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością zasad ortograficznych. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Jolanta Kosmala

 

Konkurs matematyczny

W dniu 22 maja 2015 r. w ZSG w Giecznie odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych z terenu gminy Zgierz. W konkursie udział wzięli uczniowie z 4 szkół. Szkołę Podstawową w Białej reprezentowali uczniowie: Martyna Krzeszewska i Eryk Waga, Szkołę Podstawową w Słowiku reprezentowali uczniowie: Martyna Widawska, Michał Gawęcki i Hubert Marynowicz, ze Szkoły Podstawowej ze Szczawina na konkurs przyjechali uczniowie: Maria Dominczyk, Filip Jóźwiak i Patryk Czerwoniuk, natomiast z naszej szkoły w konkursie uczestniczyli: Krystian Szczepaniak, Izabela Woźniak i Małgorzata Szarek. Wszyscy uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania konkursowe z dużym zapałem, wykazując się doskonałą znajomością matematyki i dużymi umiejętnościami w tej dziedzinie. Najlepsza okazała się Martyna Widawska, która uzyskała największą ilość punktów i tym samym zajęła I miejsce w konkursie. Kolejne miejsca zajęli: Martyna Krzeszewska i Patryk Czerwoniuk (którzy zdobyli ex aequo II miejsce) oraz Maria Dominczyk, Izabela Woźniak i Hubert Marynowicz (III miejsce, także ex aequo). Zarówno laureaci, jak i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do udziału w konkursie: p. Jolancie Gąsienicy – Mikołajczyk (SP w Słowiku), p. Agacie Banaszczyk (SP w Szczawinie) i p. Annie Wójcik (SP w Białej).

Jolanta KosmalaOsiągnięcia uczniów klasy III

1)      ZSG w Słowiku zorganizował dla uczniów klas „0” i III szkół podstawowych i ich rodziców konkurs rodzinny pt. „Zabawka ze skrawka – Wesołe śmiecioludki”. Celem tego konkursu było wykonanie zabawki z surowców wtórnych (makulatura, nakrętki, plastikowe butelki, skrawki materiałów). Do konkursu przystąpiło 6 uczniów z naszej klasy: Małgosia Szarek, Malwinka Adamska, Kinga Janiszewska, Wojtek Trzmielak, Iza Woźniak i Marcin Woźniak. Z radością informujemy, że Wojtek Trzmielak zdobył I miejsce, otrzymując dyplom i nagrodę książkową.

 

2)      W międzyszkolnym konkursie literackim dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Zgierz organizowanym przez Szkołę Podstawową w Besiekierzu Rudnym wzięło udział czworo uczniów z naszej klasy. Uczestnikami konkursu byli: Iza Woźniak, Marcin Woźniak, Wojtek Trzmielak i Oliwia Wiktorowska. W I grupie wiekowej w kategorii klas II – III Iza Woźniak zdobyła II miejsce, a laureatem III miejsca został Wojtek Trzmielak. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

3)      W dniu 12 i 13 marca 2015 r. przeprowadzony został ogólnopolski konkurs pn. „Zuch”, który składał się z dwóch odrębnych części – testu zintegrowanego (12.03.2015) oraz testu z języka angielskiego (13.03.2015). Do testu zintegrowanego przystąpiło 13 uczniów z naszej klasy, a w konkursie z języka angielskiego uczestniczyło 3 uczniów. Konkurs zorganizowany został przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Treść konkursu dostosowana jest do obowiązującej podstawy programowej. Testy konkursowe składały się z 21 pytań o różnej skali trudności. Z radością informujemy, że dwoje naszych kolegów z klasy – Krystian Szczepaniak oraz Amelka Marciniak zdobyło I nagrodę w teście zintegrowanym, otrzymując grawerowane dyplomy laureatów oraz nagrody książkowe. Dobrze wypadli także pozostali uczestnicy konkursu – Kacper Adamczewski zajął miejsce IV, a Konrad Kulawczyk miejsce V – obaj otrzymali dyplomy laureata i nagrody książkowe. Dyplomy laureatów zdobyli także: Kuba Ruciński (VI miejsce), Wojtek Trzmielak (VI miejsce), Mikołaj Abramczyk (VII miejsce), Natalka Marciniak (VII miejsce), Kamil Szczepaniak (IX miejsce). Pozostali uczniowie, którzy brali udział w konkursie otrzymali dyplomy uznania (Oliwia Wiktorowska, Wiktor Tomera, Zuzanna Bieda i Kinga Janiszewska). W konkursie „Zuch” z jęz. angielskiego, nikt z naszych kolegów nie zdobył nagrody rzeczowej, ale wszyscy uczestnicy (Krystian Szczepaniak, Mikołaj Abramczyk i Kuba Ruciński) otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.

 

12 maja 2015 r. w ZSG w Słowiku odbył się II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo-Ekologicznej pt. „Ekoasy” dla uczniów klas III. III klasę naszej szkoły reprezentowali: Małgosia Szarek, Amelka Marciniak, Iza Woźniak i Krystian Szczepaniak. W konkursie drużyna z naszej szkoły rywalizowała z 4-osobowymi reprezentacjami szkół podstawowych z Grotnik, Słowika i SP nr 10 ze Zgierza. Z radością informujemy, że nasza drużyna zdobyła I nagrodę (ex aequo ze szkołą ze Słowika), uzyskując aż 29 pkt na 30 pkt możliwych do uzyskania. Rozwiązując krzyżówki, rebusy i quizy uczniowie wykorzystywało swoją wiedzę przyrodniczą i ekologiczną z programu nauczania dla klas I – III.


J.Kosmala

 

GMINNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ


W gminnym konkursie na najładniejszą palmę wielkanocną zorganizowanym przez GOK w Dzierżąznej uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
       
W kategorii klas I-III                                                                                                                                                                                                                          
Wojciech Trzmielak  III miejsce 
     
Antoni Rogalski    wyróżnienie

 

 
W  kategorii klas IV - VI 
                                                       
Karolina Dudka  II  miejsce
Agata  Bielińska III  miejsce
 
W kategorii gimnazjum
 
Kinga  Błaszczyk  I miejsce
Karolina  Wożniak  II miejsce
 
Wręczenie atrakcyjnych  nagród  nastąpiło  26 marca 2015 roku podczas warsztatów  wielkanocnych.
 
                                                                                                       Małgorzata Burzyńska 

 

Osiągnięcia 2013/2014

 


MIĘDZSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 13 maja 2014 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV-VI w Szkole Podstawowej w Szczawinie. W konkursie brali udział uczniowie klasy VI – Ewa Brudzińska, Antoni Pisarek oraz Dawid Mroźiński. Opiekunem grupy była Pani Jolanta Sochala. Ewa Brudzińska zajęła zaszczytne III miejsce natomiast Antoś oraz Dawid zajęli odpowiednio V i VIII miejsce. Serdecznie dziękujemy Szkole w Szczawinie za zaproszenie i z niecierpliwością oczekujemy na następny konkurs.

 GMINNY  KONKURS  NA  NAJŁADNIEJSZĄ    PALMĘ  WIELKANOCNĄ

30  uczniów naszej szkoły wzięło udział  w  gminnym konkursie na najładniejszą palmę wielkanocną. Laureatami zostali :
w kategorii klas I-III
I  miejsce :     
Agata  Bielińska klasa III
II miejsce:
Aleksandra  Olejniczak klasa III
w kategorii  klas  IV-VI
I miejsce :     
Karolina Wożniak klasa VI
II miejsce: 
Natalia  Stanikowska klasa V
 III miejsce :
Karolina Dudka  klasa V
w kategorii gimnazjum:
I miejsce :
Kinga Błaszczyk klasa Ia
II miejsce :
Karolina Szczepaniak klasa Ia
III miejsce :
Katarzyna Olejniczak klasa ia
Ewa Janiszewska klasa IIIa

Nagrody i dyplomy zostały wręczone w dniu 10 kwietnia  2014  podczas warsztatów wielkanocnych.

                                                                                                      Małgorzata Burzyńska 

 

 

Konkurs"Czego nas uczy papież Franciszek"

 

W Archidiecezjalnym  konkursie pt:  "Czego nas uczy papież Franciszek?" uczeń klasy VI  Antoni Pisarek  otrzymał wyróżnienie za  prezentację multimedialną. Celem  konkursu  było    przybliżenie nauczania i działań duszpasterskich  papieża Franciszka, zachęta do życia zgodnego ze wskazaniami Ojca Świętego, a także inspirowanie uczniów do kształcenia umiejętności  tworzenia multimedialnych pokazów informacyjnych.

 


   Małgorzata Burzyńska Konkurs literacki pt. "Kocham Cię Książko"


Uczniowie kl II Malwina Adamska i Wojciech Trzmielak Brali udział w II edycji konkursu literackiego pt. "kocham Cię Książko" zorganizowanego przez filię PBW w Zgierzu z okazji 14 lutego - Swięta Zakochanych. Ich listy miłosne skierowane do książki można przeczytać na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Zgierzu.


Jolanta KosmalaGminny konkurs literacki pt."Owocowo - jarzynowe rymowanki"


W I konkursie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Dąbrówce Wielkiej w kategorii klII -III

I miejsce zdobył Wojciech Trzmielak - uczeń kl II

II miejsce Dawid Rudnicki - uczeń kl III


Jolanta Kosmala 

Ogólnopolska olimpiada „Olimpusek”

 

W ogólnopolskiej olimpiadzie „Olimpusek” organizowanej dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej, która odbyła się 7 stycznia uczestniczyło 9 uczniów z klasy I, 20 z klasy II oraz 8 uczniów z klasy III. Test składał się z 21 pytań.

 

Wśród 37 uczniów 11 osób otrzymało dyplomy laureatów. Są to uczniowie z klasy I: Konstancja Kula(7 m-ce), Klaudia Kucińska (7 m-ce), Sandra Budner (7 m-ce), Antoni Rogalski (13 m-ce) oraz z klasy II: Mikołaj Abramczyk (7 m-ce), Iza Woźniak (9 m-ce), Amelia Marciniak (9 m-ce), Małgosia Szarek (12 m-ce),   Konrad Kulawczyk (13 m-ce), Krystian Szczepaniak (14 m-ce) oraz Jakub Ruciński (15 m-ce).

 

Każdy uczeń niezależnie od uzyskanego wyniku został uhonorowany dyplomem uznania.

 

8 stycznia odbył się „Olimpusek” z języka angielskiego.

 

W tej olimpiadzie uczestniczyło 8 uczniów – 5 z klasy III: Rafał Janiak, Julia Jabłońska , Weronika Jabłońska, Julia Pawlak i Dawid Rudnicki oraz 3 z klasy II; którzy otrzymali dyplomy laureata, zajmując kolejne miejsca: 9 m-ce Iza Woźniak, 14 m-ce Jakub Ruciński, 15 m-ce Krystian Szczepaniak.

 

Uczestników konkursu przygotowały:

 

M. Turczyńska – kl I

 

J. Kosmala – kl II

 

J. Wolniak – kl III

J. Kraszewska – uczniów kl II i III z języka angielskiego.Jolanta KosmalaNajpiękniejszy list do Świetego Mikołaja


Uczniowie klasy II i III naszej szkoły brali udział w gminnym konkursie literackim pt. "Najpiękniejszy list do Świętego Mikołaja" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Besiekierzu Rudnym. Miło nam donieść, że wśród  32 prac, które napłynęły z 4 szkół mamy laureatów:

I   - Dawid Rudnicki ucz. kl III (op. J.Wolniak)

II  - Wojciech Trzmielak ucz. kl II (op. J. Kosmala)

III - Zuzanna Bieda ucz kl II (op. J.Kosmala)

III - Oliwia Wiktorowska ucz. kl II (op. J.Kosmala)

wyróżnienie - Kacper Pawęzka ucz. kl II(op.J.Kosmala)


Jolanta Kosmala
Konkurs plastyczny


W konkursie plastycznym "Jan Paweł II - Papież Dialogu" zorganizowanym przez Oddział Akcji Katolickiej w Zgierzu i dziekana dekanatu zgierskiego ks dr Andrzeja Blewińskiego uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsca:

 

w kategorii gimnazjum:


II miejsce - Paulina Przybylak kl IIIA

 

w kategorii klas IV-VI


II miejsce - Patrycja Cholewa kl V

wyróżnienie- Izabela Dziaćko kl VI Osiągnięcia 2012/2013


5.06.2013r. Leśnictwo Miejskie Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi ogłosił wyniki Konkursu przyrodniczo-plastycznego "O czym szumi las" Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekwych.

Komisja wyróżniła prace trzech uczniów z klasy I:

- Izabeli Woźniak

- Malwiny Adamskiej

- Małgorzaty Szarek.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie sie 21 czerwca 2013r. na Miejscu Piknikowym Leśnictwa Miejskiego w Łodzi.


Bieg o ,,Srebrne Czółenko Włókniarskie ‘’– 25.05.2013

I miejsce Krystian Markiewicz

III miejsce Adrianna Zawisza

IV miejsce Adrian Zawisza

V miejsce Katarzyna Witczak

W zawodach udział wzięli: Artur Witczak, Adrian Groszkowski, Ewelina Malinowska, Joanna Barylak, Patrycja  Szczepaniak, Ewa  Janiszewska, Aleksandra Wich , Martyna Stanisławska, Karolina Królikowska, Agnieszka Cichecka.

 

Bieg Jednorożca- I miejsce22.05.2013r. w ZSG w Szczawinie rostrzygnięty został konkurs "Uzależnieniom mówimy NIE" w konkursie wzięło udział 110 uczniów z 13 szkół. Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych.

W pierwszej grupie wiekowej uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca.

I miejsce   - Malwina Adamska

II miejsce  - Wojciech Trzmielak

III miejsce - Martyna Kuzańska

Wyróżnienie: Julia Jałońska i aleksandra Olejniczak


,, Orlikowa Liga Mistrzów ‘’ w piłce ręcznej – 22.05.2013

III miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy


Mistrzostwa Gminy Zgierz w piłce ręcznej szkół podstawowych – 15.05.2013

I miejsce dziewczęta13.05.2013r. uczniowie klasy I-III uczestniczyli w konkursie ortograficzno-gramatycznym pod hasłem "Każdy może być mistrzem ortografi" w Szczawinie.

Dzieci zajęły następujące miejsca:

Krystian Szczepaniak - II miejsce

Małgorzata Szarek    - III miejcse

Julia Jabłońska        - II miejsce

Marta Kuzańska       - II miejsce

Natalia Budner         - II miejsce

Mateusz Jagiełło      - III miejsce


Mistrzostwa Gminy Zgierz w piłce siatkowej – 10.04.2013

II miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy12.04.2013r. w Szkole Podstawowej w Besiekierzu Rudnym rozstrzygnieto konkurs " Najładniejsza kartka wielkanocna i najładniej wykaligrofana i najpiękniejsze życzenia świąteczne" - uczennica kl I Zuzia Bieda otrzymała w tym konkursie wyróżnienie.


Patrycja Cholewa zajęła I miejsce w XX Powiatowym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Gimnazjum nr 3 w Zgierzu.


Patrycja Cholewa uczennica klasy IV zdobyła III miejsce Konkursie Recytatorskim "Świerszczykowe wierszyki" i zakwalifikowała się do finału.Dnia 29 maja w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym  w Giecznie odbył się XI Międzyszkony Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich Szkół Podstawowych z terenu gminy Zgierz.

Uczennica naszej szkoły Martyna Rucińska zajęła III miejsce.

Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny  "O CZYM SZUMI LAS" - organizowany przez Leśnictwo Miejskie Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi.

Wyróżnienie kategoria II:

- Malwina Adamska kl I

- Małgorzata Szarek kl I

- Izabela Woźniak kl I


10 maja 2013 - Miedzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego w Szczawinie dla klas IV-VI SP.

Uczennica Aleksandra Stangreciak zajęła II miejsce.

W konkursie brali także udział: Ewa Brudzińska i Dawid Mroziński - którzy zajęli odpowiednio IV i VI miejsce. Konkurs miał formę ustną i pisemną.

Ogólnopolski Konkurs Poetycki  MagdalenaWeteska - Odkrywamy Talenty Przyszłości. Zdobyła II miejsce w Polsce!

III nagrodę otrzymała za wiersze skierowane na XV Wojewódzki Konkurs Poetycki im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ zajeła Patrycja Cholewa z klasy IV


 

I miejsce w  historycznym konkursie dla uczniów Miasta Zgierza i Gminy Zgierz "Moje miasto, moja rodzina" zajął Jakub Skopiak z klasy IIB.

 

 

 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Zgierz w piłce ręcznej chłopców.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Zgierz w piłce ręcznej dziewcząt.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w piłce ręcznej chłopców.

Dużym sukcesem zakończyły się rozegrane pod koniec stycznia Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach rozgrywek szkolnej gimnazjady 2012/2013. W zawodach uczestniczyło 8 szkół, które rywalizowały w dwóch grupach. Nasza szkoła po zwycięstwach grupowych nad gimnazjami ze Zgierza, Parzęczewa i Leśmierza awansowała do półfinału tych mistrzostw. W półfinale pokonaliśmy szkołę ze Szczawina. W meczu o I miejsce po bardzo wyrównanej walce z Zespołem Szkół Sportowych z Aleksandrowa Łódzkiego przegraliśmy jedną bramką w dogrywce w ostatniej minucie gry. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: M. Kociszewski, K. Markiewicz, K. Szczepaniak, P. Klimecki,  K. Jabłoński, M. Witkowski, J. Krzewina, D. Olczak,  K. Andrysiak, A. Filipczak, Ł. Kociszewski, A. Domański.

M. Gieraga


I miejsce w Mistrzostwach Gminy Zgierz w koszykówce dziewcząt 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Zgierz w koszykówce chłopców 


Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Biegach Przełajowych „Malinka 2012”        

           

Dziewczęta – IV miejsce

           

Chłopcy – V miejsce


Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Biegach Przełajowych

          

M. Mamińska – I miejsce


Mistrzostwa Gminy Zgierz w Biegach Przełajowych „Grotniki 2012”


Dziewczęta- I miejsce

Chłopcy-II miejsce


Memoriał Władysława Lisieckiego


Adrian Zawisza –II miejsce

Adrianna Zawisza-IV miejsce


Udział w zawodach :


K. Witczak

Artur Witczak

Adrian Witczak

A. Domański

M. Witkowski

A. Kazimierski

M. Piotrowska

 

Drużynowe Mistrzostwa Gminy Zgierz W Tenisie Stołowym


Szkoła Podstawowa- dziewczęta-II miejsce

Gimnazjum- dziewczęta-III miejsceOsiągnięcia 2011/2012


I miejsce - Ogólnopolski Bieg o "Srebne Czółenko Włókniarskie" (A. Zawisza)

II miejsce - Ogólnopolski Bieg o "Srebne Czółenko Włókniarskie"(E. Malinowska)

III miejsce - Ogólnopolski bieg o "Srebne Czółenko Włókniarskie" (K. Piotrowska)

II miejsce - Powiatowy Konkurs Plastyczny "Uzależnieniom mówimy nie"


Imiejsce w X Konkursie poetyckim dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu zgierskiego - Magdalena Weteska


I miwjse w konkursie czytelniczym dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu zgierskiego "Zareklamuj ulubiona książkę lub film" - Artur Witczak


I miejsce w powiatowym konkursie uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Wycieczka po powiecie zgierskim" - Artur Witczak


Wyróznienie w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę" - Artur Witczak


I miejsce dziewczęta - Gminne Biegi  Sztafetowe - Grotniki


II miejsce dziewczęta - Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Malinka

III miejcse chłopcy   - Mistrzostwa Powiatu Zbierskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Malinka


II miejsce dziewczęta - Mistrzostwa Rejonu Zgierskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych w Poddębicach


IV miejsce dziewczęta - Mistrzostwa Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych - Łódź


II miejsce M.Mamińska - Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Biegach Przełajowych


III miejsce A.Zawisza - Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Biegach Przełajowych


XIII - miejsce M. Mamińska - Mistrzostwa Województwa Łodzkiego w Biegach Przełajowych


I miejsce dziewczęta - Mistrzostwa Gminy Zgierz w piłce ręcznej

I miejsce chłopcy     - Mistrzostwa Gminy Zgierz w piłce ręcznej


I miejsce chłopcy - Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w piłce ręcznej
I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Gminy Zgierz w sztafetowych biegach przełajowych


- M. Mamińska

- E. Malinowska

- N. Zgierska

- K. Piotrowska

- M. Wiśniewska

- J. Cholewa


Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w biegach przełajowych


III miejsce - A. Zawisza


II miejsce  - M. MamińskaDrużynowe Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w biegach przełajowych


II miejsce - chłopcy


Osiągnięcia 2010/2011

Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas III

II miejsce - A. Pisarek

V miejsce - E. Brudzińska

Konkurs języka angielskiego pt "A trip to Great Britanin" organizowany przez Zgierski Dom Kultury

I miejsce - W. Jabłońska

wyróżnienie - D. Kaczmarek

Konkurs na najładniejsza palmę wielkanocną

Kat I-III

wyrónienie - Natalia Bielińska

Kat IV-VI

I miejsce - Kinga Błaszczyk

Kat gimnazjum

I miejsce - Krzysztof Ignaczak

- Anita Górczyńska

Konkurs na najładniejsza szopkę bożonarodzeniową:

Kat I-III

I miejsce - Justyna Jabłońska

II miejsce - Jakub Stawiński

III miejsce - Kasandra Granosik

Kat IV - VI

I miejsce   - Marta Markiewicz

II miejsce  - Ewa Janiszewska

III miejsce  - Martyna Strzelecka

Kat gimnazjum

I miejsce  - Krystian Markiewicz

II miejsce - Natalia Góralczyk

III miejsce - Maria Piotrowska

Osiągnięcia 2009/2010- Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

Malinka 2009.
Damian Michalak - IV miejsce
Sebastian Wiśniewski - V miejsce

Damian Kacprzak, uczeń klasy VI, startując w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Zawsze zielono, zawsze niebiesko"  został dopuszczony do finałowej grupy prac eksponowanych na wystawie pokonkursowej. Na wystawie eksponowanych jest ok. 1100 prac na ponad 20 000 prac zgłoszonych ze wszystkich stron świata.


Udział Damiana Michalaka Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych


Drużynowe Mistrzostwa Gminy Zgierz w tenisie stołowym - II miejsce (Ewa Janiszewska, Daria Sobczyk, Karolina Drubkowska)


Gminny turniej Koszykówki

W rywalizacji gimnazjów - I miejsce dziewcząt 
I miejsce chłopców
W rywalizacji szkół podstawowych - II miejsce dziewcząt
III miejsce chłopców

Osiągnięcia 2008/2009

- Uliczny Bieg w Rosanowie
Drużynowo: I miejsce gimnazjum, II miejsce szkoła podstawowa
Indywidualnie: Natalia Góralczyk II miejsce, Iwona Sędzicka I miejsce,

Paweł Potakowski I miejsce, Kacper Jarmusz II miejsce.

- Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

Malinka 2008.
Natalia Góralczyk VIII miejsce
Damian Jaworski XII miejsce
Kacper Jarmusz III miejsce
Paweł Potakowski VI miejsce

- Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych

Kacper Jarmusz XV miejsce

- Grotnicki Bieg Leśny o Puchar Wójta Gminy Zgierz

W rywalizacji gimnazjów I miejsce dziewczęta i I miejsce chłopcy
W rywalizacji szkół podstawowych II miejsce dziewczęta i II miejsce chłopcy.

- Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce chłopcy

- Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce chłopcy

- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych   Gimnazjada 2008/2009

Drugie miejsce sztafety chłopców w zawodach wojewódzkich jest najlepszym wynikiem uzyskanym do tej pory przez nasza szkołę w rywalizacji sportowej. Gimnazjum reprezentowali: Kacper Jarmusz, Damian Fortuna, Paweł Potakowski, Karol Potakowski, Przemysław Leszczak, Arkadiusz Stańczyk, Mateusz Wasilewski, Rafał Waliczek, Sebastian Wiśniewski, Damian Michalak i rezerwowi Kacper Majchrzak i Sebastian Ostrowski. Gratulacje dla wszystkich zawodników

 

 

Osiągnięcia 2007/2008- Michał Stangreciak zajął I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Sejmie i  Senacie RP.

- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną  "Przewodnik turystyczny po powiecie Zgierskim" - Nina Wolniak.


- Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną " Przewodnik turystyczny po powiecie Zgierskim" - Piotr Ruciński.


- I miejsce w Mistrzostwach Gminy Zgierz w piłce ręcznej chłopców.


- I miejsce w Mistrzostwach Gminy Zgierz w piłce ręcznej dziewcząt.


- I miejsce w Grotnickim Biegu Leśnym o puchar Kuratora Oświaty.


- I miejsce - Ewa Janiszewska, III miejsce - Karolina Drubkowska w Indywidualnych Mistrzostwach Gminy Zgierz w tenisie stołowym.


- I miejsce - Iwona Sędzickia, I miejsce - Kacper Jarmusz w biegu: "Cała Polska biega".


- Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr. 11 w Zgierzu "Zapiski refleksyjnego czytelnika".


- Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Szkole Podstawowej nr. 54 w Łodzi.


- I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym.


- I miejsce dla chłopców w gimnazjalnych zawodach w piłkę nożną.